Open-12 Plzeň: 21. září 2011, 18:00

Papírky na stěně nebo elektronický scrumboard?

KDY: Středa 21.září.2011, 18:00
KDE: Restaurant 12°, Kopeckého sady 8, Plzeň Centrum

Souboj mezi dvěma přístupy k agilním metodikám povede Tomáš Soukup a Martin Kuchař [Kerio]. Deset minut pro každého v rámci Lightning talku a pak, doufejme, bouřlivá diskuze. Ať už se přikloníte na jednu, či druhou stranu, mějte připravené všetečné dotazy, příklady z vaší praxe, co vám funguje, a co ne. Za nejzajímavější dotaz bude odměna.

Open 12 je setkání lidí, které zajímá project management a agilní metodiky a chtějí se o své zkušenosti podělit s ostatními, nebo se naučit něco nového. Podobná setkání fungují v Praze pod názvem Open Café, doufáme, že se to podaří rozjet i v Plzni.

Program je otevřený, prezentující i nová témata jsou vítáni.

Nemusíte se toho bát. Nejsou to klasické prezentace se spoustou slajdů, ale krátký, 10min příspěvek, který přednášíte před kolegy ve velice neformálním prostředí. Tématem může být cokoliv, agilní praktiky, zkušenosti, nové metody, doporučení. Pokud máte nápad, co byste chtěli ostatním sdělit, dejte vědět (info at agilniasociace.cz).
Po lightning talku je čas na pokec, případné rozebrání problémů a klidně i pivko.

Máme zarezervovaný nekuřácký salónek, s omezeným počtem míst, proto nám dejte vědět co nejdříve, že se přijdete podívat (ideálně emailem na info at agilniasociace.cz).