Konference Agile Prague

Agile Prague Conference

Konference Agile Prague

je první samostatnou konferencí zaměřenou na agilní metody v Praze.

Letos se můžete těšit na konferenci v termínu 11-12. září, 2017.

Konference je zaměřená na vývojáře, testery, managery and každého, kdo che změnit software development praktiky, naučit se něco nového, zlepšit současný stav věcí.

Zkušenosti z nasazování agilních metod v praktických case-studies, hry a praktické tutoriály.

Více informací najdete na http://agileprague.com

Za ty roky kdy konferenci pořádáme, začali jsme v roce 2011, se konference velikostí zdvojnásobila na aktuální kapacitu 350 účastníků. Jedná se jednoznačně největší událost Agilní komunity v Praze a přerostla již hrance ČR a Slovenska. Již pravidelně přijíždějí účastnící z celého světa, kteří jsou atmosférou a komunitou okolo Agile Prague nadšeni. Měli jsme tu čest také přivítat skutečné kapacity z oblasti Agilního řízení – přednášeli pro nás např. Jurgen Appelo, David Hussman, J.B. Rainsberger, Christopher Avery, Pat Guariglia, Linda Rising, Dean Leffingwell, Bas Vodde, Joshua Kerievsky, Gojko Adzic, Mark C. Layton, David Laribee, Woody L. Zuill, Jurgen De Smet, Andrea Provaglio, Angel Medinilla, Johannes Brodwall, Chris Matts, Kevlin Henney, atd. Nesmíme zapomenout ani na českou komunitu a oblíbené case-studies, kteří ukazují příklady z implementace Agilních metod v ČR a okolí.

Na youtube kanálu máme rozsáhlý archiv přednášek z konference Agile Prague, který je zcela zdarma nejen pro naši komunitu.

Agile Prague – The First Agile Conference in the Heart of Europe